Aslan Denizcilik - Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığına 2006 yılında başlayan Aslan Denizcilik, yurt içi karayolu ve denizyolu taşımacılığında 18 Yıllık deneyimini demiryolu taşımacılığında sürdürerek kombine taşımacılık hizmeti vermektedir. Demiryolu taşımacılığında proje bazlı çalışmalar ile müşteriye özel çözüm alternatifi sunulmaktadır. Kombine taşımacılık hizmeti olarak müşteriden teslim alınan ürünler kuruyük demiryolu kombine taşımacılığı faaliyetleriyle, son alıcıya ulaştırılmaktadır.

Devamı

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye bağlantılı yük taşımalarınızda, ulaşabilecek her noktaya, kombine taşımacılığını servis desteği hizmetleriyle birlikte sunmaktadır. Çevre dostu modern araç filosu ile yüklerinizin toplanması, konsadilasyonu ve nakliyesi konusunda bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

Devamı


Hakkımızda

Ulaştırma ve lojiştik hizmetlerini sunmak üzere 1990 yılında 8284 DWT'luk kuruyük gemisi inşası ile lojistik yatırımlarına başlayan Aslan Denizcilik A.Ş; daha sonra 2 (iki) adet Handymax gemi satın almıştır. Aynı zamanda Karayolu filosu ve 132 özmal vagonu ile karayolu-denizyolu-demiryolu kombine taşımacılık faaliyetini sürdürmektedir.

Sayaç

Online: 2

Bugün Tekil: 9

Bugün Çoğul: 19

Dün Tekil: 5

Dün Çoğul: 5

Buay Tekil: 136

Buay Çoğul: 234

Toplam Tekil: 1399

Toplam Çoğul: 2773

Tema Düzenle

Tema Renk

Sayfa Stili

Arka Plan Resmi